Eğitim setimiz lisanslıdır..Özel bir yazılım firması tarafından internetten aktivasyon yöntemi ile çalışacak şeklde tasarlanmıştır.Yazılım ucuz olduğu için autocad ve diğer programlarla aynı mantıkla çalışmaz,o yüzden virüs programları vs gibi sürelidir..Bu süre 1 yıldır..

Normal şartlarda 15-20 gün içinde eğitim setimiz tamamlayarak proje yapabilecek,1-2 ay içinde eliniz alışacak ve ara ara sete bakacaksınız,3-4 ay içinde belki 1 yada 2 kez sete bakacaksınız ve 6 ay geçtiğinde sete tekrar bakma ihtiyacı duymayacaksınız..

Biz yinede eğitim setine 1 yıl boyunca format sonrası,pc çalınması vs gibi durumlara karşılık lisans desteği sağlayacağız..1 yıl dolduğunda set kendi kendini kapatmaz,2-3 hatta 4 yıl bile kullanabilirsiniz,format atana kadar set aktiftir..

Ancak format atıldıktan sonra lisans numarasını girdiğinizde setin süresi dolduğu için yeniden aktive olmayacak.Bu durumda 90TL karşılığında 1 kereye mahsus 1 yıl daha uzatabilirsiniz,yada o zaman yeni çıkan eğitim setimizi alarak bilgilerinizi update edebilir ve 1 yıl daha kullanım hakkı kazanırsınız…